Skip to content

Być panią

by admin on Kwiecień 23rd, 2012
Być panią

Być dziewczyną nie jest sprawą, dużo tygodni trzeba zmarnować na głupoty związane z wyglądem zewnętrznym. Pomimo tego jakże bardzo dbamy o siebie, zmienimy uczesanie, pójdziemy do manikiurzystki zadbamy o ciało to i tak większość chłopaków to dostrzeże wówczas jak im się o to pokaże.

Być kobieta, aniołem dla wszystkich, podporą i właściwą radą im służyć nie jest prosta sprawą, mimo że udzielać konsultacji jest bardzo łatwo. Być kobietą, diablicą dla swojego partnera. Za dnia niby kicia łasić się do niego, kokietować, a w nocy być jak diablica wyuzdana. Podobno jakikolwiek klient myśli o tym, by jego towarzyszka była elegancka, niegrzeczna, cała wdzięku.

Jednakże nie pamięta o jednym, kobieta jest tylko człowiekiem i nie zawsze może mieć wygląd niczym wyzywająca kotka, powabna i zmysłowa. Nieraz ma się denny, niekiedy lepszy dzień. Czasami nic się nie chce zrobić że sobą, nawet make-up lub stworzenie uczesanie staje się wyzwaniem nie do wykonania, zatem faceci odpuszczajcie swoim żonom gorsze chwile, nie wspominajcie ich.

To Wy musicie być podporą i ostoją, to Wy możecie przenosić nas na rękach. My kobietki nie powinnyśmy zawsze ładnie wyglądać, ciężko nie odnieść czasem uwagę, iż mąż traktuje kobietę jako cacy dodatek do wyglądu.

Będę partnerką nieprzyzwoitą i ostrą, wtedy jak chcę nią być. Jestem również damą ułożoną i kruchą żebyś mógł mnie pocieszyć, podtrzymać na swoim ramieniu. Być kobietą….

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS